Header - Security Legal Sp. z o.o.

O firmie

Instytut Cyberbezpieczeństwa Security Legal to wiodąca firma specjalizująca się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. Działamy na rynku od ponad 12 lat i zdobyliśmy reputację zaufanego partnera, oferującego wysokiej jakości rozwiązania zabezpieczające systemy informatyczne przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Fundamentem firmy są ludzie. Ich pasje, doświadczenie i osobowość.

Zespół tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie nabyte i rozwijane w środowisku służb mundurowych. Ich pasje i doświadczenie oraz skłonność do wnikliwego badania każdej sprawy wynikają nie tylko z charaktereu pracy ale szkoleń w tym m.in.: w renomowanym ośrodku inwigilacyjnym NSA w Croydon pod Londynem.

Zespół firmy to nie tylko osoby związane z szeroko pojętym „mundurem” ale i intelektualiści ceniący innowacyjność w obszarze ncyberbezpieczeństwa, OSINT czy budowy infrastruktury krytycznej i zarządzania kryzysowego. Są oni pomostem między teroią i praktyką tworząc innowacyjne podejście w różnego rodzaju obszarach firmy.

Dla nas współpraca z ośrodkami akademickimi, kancelariami prawnymi i instytucjami śledczymi to nie tylko powód do dumy ale przede wszystkim motywacja do dalszego podnoszenia rozwoju własnego nierozerwalnie związanego z rozwojemi i kształtowaniem kultury firmy

Nasz zespół skrupulatnie dostosowuje podejście do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, zapewniając im spersonalizowane rozwiązania. 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym audyty bezpieczeństwa informatycznego, testy penetracyjne, zarządzanie incydentami oraz szkolenia związane z ochroną danych.