Header - Security Legal Sp. z o.o.

O firmie

Instytut Cyberbezpieczeństwa Security Legal to wiodąca firma specjalizująca się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. Działamy na rynku od ponad 12 lat i zdobyliśmy reputację zaufanego partnera, oferującego wysokiej jakości rozwiązania zabezpieczające systemy informatyczne przed zagrożeniami cybernetycznymi.

W skład naszego zespołu wchodzą wyspecjalizowani eksperci, w tym m.in oficerowie rezerwy oraz obecni służb mundurowych specjalizujący się w technikach operacyjnych, w tym operacjach w cyberprzestrzeni. Ponadto, nasi specjaliści odbyli szkolenia m.in w renomowanym ośrodku inwigilacyjnym NSA w Croydon pod Londynem. 

Nasz zespół to również osoby pełniące funkcje wykładowców akademickich, posiadający bogate doświadczenie w obszarze OSINT (Open Source Intelligence). Posiadają na swoim koncie praktyki w elektrowniach atomowych, działając z ramienia Międzynarodowej Organizacji Energii Atomowej. Ich wiedza w zakresie analizy informacji pozyskanych z różnych źródeł oraz umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa stanowią kluczowe narzędzia w zapewnianiu skutecznej ochrony danych.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój programu kształcenia cyberżołnierzy oraz stworzeniu i zarządzaniu Stowarzyszeniem Słupskiego Plutonu Zwiadowczego. Współpracujemy również z ośrodkami akademickimi, kancelariami prawnymi oraz instytucjami śledczymi aby podnosić poziom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Nasz zespół skrupulatnie dostosowuje podejście do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, zapewniając im spersonalizowane rozwiązania. 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym audyty bezpieczeństwa informatycznego, testy penetracyjne, zarządzanie incydentami oraz szkolenia związane z ochroną danych.