Dział R&D

Projekty badawczo-rozwojowe w dziedzinie zaawansowanych technologii informatycznych

Cyber security team - Security Legal Sp. z o.o.

Od samego początku istnienia instytutu prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe w dziedzinie zaawansowanych technologii informatycznych.

Prowadzenie oraz uczestniczenie w projektach badawczo-rozwojowych pozwala nam tworzyć nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Nasz dział projektów badawczo-rozwojowych pracuje nad systemami monitoringu sieci, cyberbezpieczeństwa, technologii informatycznych wykorzystywanych w informatyce śledczej, nad białym wywiadem (OSINT) oraz technikami zabezpieczenia danych i ochrony ich przed atakami z sieci.

W zespole posiadamy specjalistów od analizy danych, pozyskiwania danych z sieci (OSINT), cyberbezpieczeństwa, informatyki śledczej, odzyskiwania danych, wykładowców akademickich oraz prawników.

Dzięki temu mamy pewność że wytworzone przez nas rozwiązania spełniają wszystkie niezbędne kryteria oraz zadania do których zostały stworzone, a użytkownicy mają pewność użytkowania ich zgodnie z najwyższymi standardami oraz z zachowaniem bezpieczeństwa użytkowania.

Nasza działalność badawczo-rozwojowa jest prowadzona przy współpracy z polskimi oraz zagranicznymi uczelniami technicznymi w tym z firmami prywatnymi z sektora nowych technologii, czego efektem są patenty, publikacje naukowe, wystąpienia na konferencjach, z zakresu nowych technologii informatycznych.